Web Katalog www stránek

Katalog.InzerceBazar.cz

přidat odkaz
upravit odkaz
Inzerce na Facebooku

Auto-moto
Cestování,ubytování,turizmus
Dům a záhrada
Finance a ekonomika
Filmy a TV
Hudba
Informace,zpravodajství,insti.
Internet,počítače,software
Kultura a umění
Mobil,elektro
Průmysl,práce,podnikaní
Reality,bydlení
Restaurace,stravování
Služby a obchod,E-shopy
Sex a erotika
Věda a technika,vzdělaní
Zábava,hry,volný čas
Zdraví,sport a fitnes
Osobní stránky
Ostatní
Chcete zvýšit návštěvnost Vašich web stránek?
Chcete získat nových klientů pro Vaše služby?
Chcete optimalizovat Váš web pro vyhledávače?
Chcete zvyšovat Váš pagerank a tým vyšší pozice pro vyhledávače?

Zaregistrujte web v katalogu

SEO katalog webových stránek umožňuje zdarma registrací v katalogu, čímž získáváte vícero zpětných odkazů na Váš web. Odkazy na Vaše stránky budou v příslušný kategorii katalogu www stránek a taktéž v detaile Vašeho záznamu, čím se zvyšuje SEO efekt číže registrací si zároveň optimalizujete Váš web. Náš typ když chcete maximalizovat SEO efekt přidejte si i ikonku Vašeho webu čím se zvyšuje počet odkazů na Vás. Katalog webů online - registrace stránky v katalogu je podmíněná přidáním jednoho zpětného odkazu na nás kdekoliv na Vaší stránce.

Podmínkou registrace je umístnění našeho odkazu kdekoliv na Vaší stránce, náš odkaz:


zadejte web-adresu (max. 45 znaků, používat malé písmena) :
http://

Pravidla:

Přidávat je možné jen funkční české a slovenské stránky. Nepřidávat nefunkční stránky, stránky s nezákonným obsahem, stránky na kterých je jen reklama, stránky které porušují zákony český republiky taktéž je zakázané přidávat stránky odporujíci dobrým mravem, weby zaměřené na erotický obsah musí byt v kategorii sex a erotika a odkazovat na hlavní stránku kde musí byt potřebné varování (vstup od 18 let) - tyto podmínky se budou přísne kontrolovat a weby které poruší tyto podmínky budou blokované a nebudou se moct zobrazovat v katalogu a ani přidat do katalogu.

Po zaregistrovaní odkazu je potřebné umístnit náš zpětný odkaz na Vaši stránku, umístnění odkazu záleží jen na Vás. Zkopírujte výše uvedený odkaz a přidejte ho do Vaší stránky. Váš odkaz v katalogu se zobrazuje hned po registrací a však stránky v katalogu sou pravidelně kontrolované či dodržují pravidla registrace.

Provozovatel katalogu si vyhrazuje právo zamítnu registraci webu a zobrazování odkazu v katalogu. V případe nastání tyto skutečnosti budete informovaný e-mailem zadaným při registraci.


Katalog.InzerceBazar.cz - katalog webových stránek | všechna práva vyhrazena